Kim van Zon – President
president@hop.leidenuniv.nl

Florentijn Harms – Secretary & Commissioner Partners
secretary@hop.leidenuniv.nl / partners@hop.leidenuniv.nl

Gijs Zebregts – Treasurer
treasurer@hop.leidenuniv.nl

Lian Hof – Commissioner Volunteers
volunteers@hop.leidenuniv.nl

Jorieke Besselink – Commissioner Participants
participants@hop.leidenuniv.nl

Gwendolyn van Zwieten – Commissioner Logistics
logistics@hop.leidenuniv.nl